Пт 24 січня
Барви Блюзу

Є музика, яку не можливо забути! Музика, яка завжди буде на «слуху» у кожного покоління! Сьогодні,  в рамках рубрики Old School  Rock’n’Roll для Вас світові хіти від групи Барви Блюзу. Приходьте, поспіваємо!

Початок о 20:30

Вхід вільний

Сб 25 січня
DIONE

25 січня вперше на сцені нашого Дому український метал-гурт DIONE (Луцьк). Завдяки набутому досвіду і різноманіттю музичних вподобань, музика колективу ввібрала в себе усі напрямки стилей: Death metal, Melodic metal, Black metal та Progressive metal. Самі ж учасники проекту позиціонують свою творчість як Progressive Melodic Мetal.
Початок о 20:00
Побачимось!
ВХІД ВІЛЬНИЙ

Початок о 20:00

Вхід вільний

Пт 31 січня
The Fool

Вже більш, ніж 5 років цей львівський кавер гурт своїми концертами вперто переконує, що rock’n’roll живий та не помре ніколи! Атмосфера, яку вони створюють і справді дає підстави вірити в в живучість легендарних хітів психоделічних 60-х. Приходьте і ви, щоб особисто переконатись в цьому!

Початок о 20:30

Вхід вільний

Сб 1 лютого
Golden Brass

Відкриваємо останній зимовий місяць з командою музикантів, які добре знають як правильно запалювати публіку своєю грою та піднімати градус гарячими хітами! Незабутні враження та максимальна кількість задоволення від драйву на сцені гарантовано! Не пропустіть!

Початок о 20:30

Вхід вільний

Пт 7 лютого
Приватна вечірка

Друзі, звертаємо вашу увагу, що 7 лютого з 17:00 заклад працюватиме в режимі приватного обслуговування. Дякуємо за розуміння та перепрошуємо за тимчасові незручності!

з 17:00

Вхід  по запрошеннях

Сб 8 лютого
Midnight Colours

Кавер-група в стилі поп-рок, хард, блюз. Хардова та лайтова танцювальна програма.

Початок о 20:30

Вхід вільний

Пт 14 лютого
Ловець снів/В Ультралюстрах

Музика як поєдання мелодійності, драйву, гармонії і краси, що втілює живу енергетику, містичність, філософські роздуми та ліричні настрої. Музика змінює цей світ на краще. Час відриватися на повну, радіти і любити, створювати нові картини буття, час об’єднуватися та приєднуватися, радіти музиці, що не дає просто втриматись на місці!

14 лютого, яке ти запам’ятаєш💕
🎶Музика🎵, яку ти полюбиш
Ловець снів та В ультралюстрах подарують тобі море кохання та позитивних емоцій! Не пропусти!

Початок о 20:00

Вхід вільний