25 травня
День народження Хмільного дому Роберта Домса

25 травня відзначаємо головну подію весни – День народження Хмільного дому Роберта Домса! Ми вдячні Вам, що весь цей час Ви були разом з нами, святкували важливі події та дарували масу задоволення своїми радісними усмішками, адже це і є найцінніша нагорода за нашу роботу! Тож настав час приймати Ваші поздоровлення та повеселитися від душі! Як і належить гостинному Дому, ми готуємо мега веселу забаву з конкурсами, подарунками, сюрпризами і, звичайно ж, доброго Львівського пива! Чекаємо Вас з гарним настроєм!

Починаємо о 18:00

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Початок о 18:00

Вхід вільний

Пт 24 травня
Закрита вечірка

Сьогодні з 17:00 працюємо в режимі приватного обслуговування. Перепрошуємо за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння!

 з 17:00

Вхід по запрошеннях

Нд 26 травня
Familia Perkalaba

Ра в горбах небесну стелю продира, наступає нова перкалабова пора!..

26 травня, в нашому Домі, група  Familia Perkalaba з презентацією нового альбому “#ґазззууу!”

Записаний на полонині у Квасах, настояний на рахівському міцелію та густому квасівському пиві. Жити варто тим, з чим несоромно піти далі і наступний рівень наближення до вільної природності переростає в нові 12 пісень групи. Вулканічна ska-вібрація карпатських традицій резонує з сучасним музичним дизайном, який було здійснено за підтримки близьких друзів і добрих людей, що розуміють цінність нешароварної актуальної культури. Джерело у нас у всіх одне, попускаймося, набуваймося, покаймося.  Культовий Оркестр Радості і Щастя дарує слухачеві нове плато усвідомлення переродження і безперервного руху до абсолюту. Якщо попередній альбом був на вдиху, то цей – однозначний видих після невеликої паузи для дзену. Най Бог даст, щоби вперло!

Початок о 20:00

Вхід 100 грн

Пт 31 травня
Nebraska

NEBRASKA – проект ex-рок-бенду “Механічний Апельсин”, який вдихнув українську душу в справжнє американське кантрі. Сьогодні на сцені нашого Дому Ви почуєте нове звучання кантрі із західно-українським характером. Не пропустіть!

Початок о 20:30

Вхід вільний